esmaspäev, 29. september 2014

UUS NÄDAL ON ALANUD

TÄNA ESIMESES TUNNIS KÜLASTAS 1. KLASSI POLITSEINIK TIIT TREIAL. RÄÄKISIME TURVALISEST LIIKLEMISEST - HELKURIST, RATTAGA SÕITMISEST, BUSSIJAAMAS JA BUSSIS KÄITUMISEST, OHUTUSEST. POLITSEI RÄÄKIS KA KOOLIKIUSAMISEST JA MÜRAMISEST, MIS VÕIB LÕPPEDA ÕNNETUSEGA. KÕIK LAPSED SAID KINGITUSEKS VAJALIKU LIIKLUSAABITSA NING TARKADE LAUSETEGA JOONLAUA. LAPSEVANEMATELE SAADETI KOJU INFOMATERJAL LIIKUSEST.


LOODUSÕPETUSES JÄTKASIME RÄNDLINDUDE TEEMAGA. VAATASIME EILSETEST AKTUAALSE KAAMERA UUDISTEST LÕIKU LINDUDE RÄNDE KOHTA. TULETASIME MEELDE EELMISEL TUNNIL ÕPITUD RÄND- JA PAIGALINNUD NING UURISIME MAAILMAKAARDILT JA GLOOBUSELT, KUHU LENDAVAD TALVITUMA KULDNOKK, VALGE-TOONEKURG JA SUITSUPÄÄSUKE. SEEJÄREL SAI IGAÜKS OMA VIHIKUSSE KONTUURKAARDILE LINDUDE RÄNNUTEE JOONISTADA.
VÄIKESEKS LÕÕGASTUSPAUSIKS MÄNGISIME LINDUDE MÄNGU. IGA LAPS SAI LINNU PILDI. KUI PILDIL OLI PAIGALIND OLI TARVIS KOGUNEDA VAIBALE EHK LINDUDE SÖÖGIMAJJA. KUI AGA PILDIL OLI RÄNDLIND, PIDI MUUSIKA VAIKIDES KOGUNEMA UKSE JUURDE. KÕIK OLID TUBLID JA TEADSID, MISSUGUSTE LINDUDEGA OLI TEGEMIST.
 

MATEMAATIKA TUNNI TEGIME ÕUES. SELLEST SAAB LUGEDA EELNEVAST POSTITUSEST.                                                                                                                                                                                                                                       


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar